Naše nabídky vozů Volvo XC90

Volvo XC90 se Vám stane útočištěm, kde se příjemně uvolníte, kde budete mít dostatek prostoru pro své myšlenky a kde bude Vaše cestování probíhat v komfortním prostředí první třídy. Bez ohledu na to, zda Vás čeká daleká cesta po dálnici nebo si klestíte cestu městskou dopravou, Vám naše intuitivní technologie usnadní jízdu, kterou si tak naplno užijete. Unikátní jízdní zážitek umocňují sofistikované hnací agregáty, které Vám nabídnou vyvážený poměr výkonu a efektivity, abyste nikdy nemuseli dělat kompromisy.

Ve Volvu XC90 se snoubí nadčasový skandinávský design se švédským řemeslným umem. Intuitivní středový dotykový displej Vám pomůže nejen si udržet kontrolu nad situací, ale také spojení s okolním světem. Tento vůz ve Vás vzbudí pocit výjimečnosti, a to již od okamžiku, kdy sáhnete po elegantním klíči s dálkovým ovládáním. V kabině, která navzdory své bohaté výbavě tvořené luxusními materiály v prvotřídním řemeslném zpracování působí jednoduše elegantním dojmem, se budete cítit neuvěřitelně příjemně.

Uklidňujícímu a zároveň intimnímu prostředí interiéru dodávají na půvabu atraktivní detaily jako je např. palubní ovládací panel připomínající křídla roztažené v letu, který byl inspirován high-endovými zesilovači. Dokonalou atmosféru v interiéru dotváří čerstvý vzduch. O odfiltrování škodlivých plynů a částeček se stará technologie CleanZone, která zároveň průběžně sleduje kvalitu vzduchu a automaticky reaguje na případně znečištění uzavřením přívodu vzduchu zvenku.

Zcela jistě si zamilujete audio systém značky Bowers & Wilkins, který Vám prostřednictvím 19 reproduktorů nabídne čistý zvuk koncertní kvality, který potěší i ty nejnáročnější milovníky hudby. Aby měli všichni pasažéři výborný výhled ven, jsou v zadních řadách sedadla o něco výše než ta před nimi. Dítě, které již odrostlo dětské sedačce, může na zadních řadách sedět v integrovaném dětském podsedáku.

Vyberte dealera VOLVO