Naše nabídky vozů Volvo XC60

Volvo XC60 se může pochlubit všemi kvalitami dobrého skandinávského designu – je kultivované, a přesto sebevědomé, a bezpochyby je jasným důkazem pravdivosti tvrzení, že krása spočívá v jednoduchosti. Z Volva XC60 přímo vyzařuje rovnováha a síla. Jedná se o SUV, u kterého se působivé křivky karoserie elegantně doplňují s krásným interiérem a v němž se technologie stanou Vaší přirozenou součástí, zatímco se Vaše každodenní cestování promění v příjemný zážitek.

Při bližším pohledu zaujmou ostré křivky a důrazně tvarované panely, které vytváří svalnatý dojem a dodávají vozu na moderním vzhledu. Kompletní LED světlomety s typickými světly pro denní svícení ve tvaru „T“ dodávají vozu ve dne i v noci na nezaměnitelně působivém charakteru. Profil kapoty, stoupající linie bočních oken a ostře zkosené dveře zavazadlového prostoru při pohledu z boku prozrazují, že se jedná o velmi dynamický vůz. O atletickém charakteru svědčí velká kola a vystupující lemy blatníků.

Již odemčení a otevření Volva XC60 je jednoduché – například elektricky ovládané dveře zavazadlového prostoru otevřete pouhým mávnutím nohy pod zadním nárazníkem. Po otevření Vám bude k dispozici velký a rovnoměrně tvarovaný zavazadlový prostor, do kterého snadno naložíte i předměty nestandardních rozměrů. Stačí stisknout tlačítko, aby se sklopila opěradla sedadel a získáte zcela plochou podlahu.

Nové Volvo XC60 pohání kompaktní lehké motory, které Vám poskytnou potěšení z jízdy a dobrý pocit z nízkých emisí. Je k dispozici s naším plug-in hybridním agregátem T8 Twin Engine, který Vám zajistí nekompromisní kombinaci výkonu, efektivity a nízkých emisí. Pohonné ústrojí T8 Twin Engine je tvořeno benzínovým motorem s přeplňováním turbodmychadlem a kompresorem, který společně s elektromotorem přináší ryzí výkon a zároveň i možnost vybrat si jízdní režim dle aktuální situace.

Vyberte dealera VOLVO

Showroom Stodůlky

Stodůlky

Otevřeno do 19:00
recepce@autostodulky.com
Šafránkova 11
155 00 Praha 5 - Stodůlky
Otevřeno do 19:00 Otevírací doba
Showroom Dejvice

Dejvice

Otevřeno do 18:00
recepce@autodejvice.com
Podbabská 17
160 00 Praha 6 - Dejvice
Otevřeno do 18:00 Otevírací doba
Showroom Průhonice

Průhonice

Otevřeno do 19:00
Otevřeno do 19:00 Otevírací doba
Showroom Brno

Brno

Otevřeno do 18:00
Otevřeno do 18:00 Otevírací doba