Naše nabídky vozů Volvo V90

O Vaše spojení se světem i s vozem samotným se postarají chytré technologie. A díky těm nejmodernějším inovacím na poli bezpečnosti budete cestovat s vědomím, že Vám Vaše Volvo V90 pomáhá mít neustálý přehled o okolní situaci a starat se nejen o Vaše bezpečí, ale také o bezpečnost posádky a všech kolem Vás.

Vůz, který s přehledem splní Vaše očekávání ohledně dynamické jízdy a zároveň Vás potěší svým hýčkajícím komfortem a důmyslnou elegancí. Vůz, který se chová ohleduplně k lidem i ke světu, který sdílíme. Vůz, který je intuitivně ovladatelný, usnadní Vám život a bude zdrojem Vašeho každodenního potěšení.

Srdcem Volva V90 je dynamický, a zároveň i hospodárný, motor. Bez ohledu na to, jakému agregátu dáte přednost, získáte nejmodernější technologii Drive-E, s níž budete mít zaručeny okamžité reakce vozu a plynulou jízdu.

Ať sedíte ve Volvu V90 kdekoliv, cestujete každý den první třídou. Kabinu Volva V90 můžete považovat za svůj soukromý salónek, který Vás hýčká komfortem a luxusem v kombinace s vyspělými technologiemi a dokonalým řemeslným zpracováním.

Vyberte dealera VOLVO

Showroom Stodůlky

Stodůlky

Otevřeno do 19:00
recepce@autostodulky.com
Šafránkova 11
155 00 Praha 5 - Stodůlky
Otevřeno do 19:00 Otevírací doba
Showroom Dejvice

Dejvice

Otevřeno do 18:00
Otevřeno do 18:00 Otevírací doba
Showroom Průhonice

Průhonice

Otevřeno do 19:00
Otevřeno do 19:00 Otevírací doba
Showroom Brno
Otevřeno do 18:00 Otevírací doba