Naše nabídky vozů Volvo V60

Jízdní vlastnosti, které vás uchvátí

Od prvního okamžiku, kdy se usadíte za volant, Vám bude Volvo V60 dělat jen radost. Jeho dynamický jízdní charakter Vás bude inspirovat svou sebejistotou, kterou podpoří vyspělý a velmi lehký podvozek, zajišťující mimořádně dobrou vyváženost a ovladatelnost.

Krása a praktičnost v jednom

Velká boční okna napovídají, že se jedná o vůz s prostorným interiérem, který rozhodně neztrácí na praktičnosti. Jeho silnou identitu podtrhují jemně vyladěné detaily, jako jsou hrdě nesená maska chladiče a LED světla vpředu i vzadu. Čisté linie a účelná forma, které definují design nového Volva V60, představují ztělesnění dobrého skandinávského designu.

Váš dokonalý společník na cesty, ať už jedete kamkoli

Volvo V60 Vám poskytne mimořádný komfort na dálnici i ve městě, zatímco na Vašich oblíbených venkovských silničkách Vám dopřeje skvělý pocit pramenící ze vzrušující jízdy. Jízdní charakter Volva V60 Vás bude inspirovat svou sebejistotou, kterou podpoří vyspělý a velmi lehký podvozek, zajišťující mimořádně dobrou vyváženost a ovladatelnost.

Moderní luxus a komfort pro celou posádku

Definován čistými a elegantními liniemi a atletickým charakterem Vás ohromí svou sebejistotou. V jeho prostorném interiéru se spoustou precizně vyladěných detailů vytvářejících moderně-luxusní atmosféru najde celá posádka dostatek prostoru pro pohodlné cestování. Do téměř pravoúhlého zavazadlového prostoru s největší kapacitou v dané třídě se snadno vejde téměř cokoliv, co potřebujete někam převézt.

Vyberte dealera VOLVO

Showroom Auto Stodůlky

Auto Stodůlky

Otevřeno do 19:00
recepce@autostodulky.com
Šafránkova 11
155 00 Praha 5 - Stodůlky
Otevřeno do 19:00 Otevírací doba
Showroom Auto Dejvice

Auto Dejvice

Dnes už zavřeno
recepce@autodejvice.com
Podbabská 17
160 00 Praha 6 - Dejvice
Dnes už zavřeno Otevírací doba
Showroom Auto Průhonice

Auto Průhonice

Otevřeno do 19:00
Otevřeno do 19:00 Otevírací doba
Showroom Auto Cardion Brno

Auto Cardion Brno

Dnes už zavřeno
Dnes už zavřeno Otevírací doba