Volvo EX90

Naše nabídky vozů Volvo EX90

Elektrická revoluce v bezpečnosti

Nové plně elektrické SUV Volvo EX90 s kapacitou až sedmi míst nabízí ve standardní výbavě nejvyšší úroveň bezpečnosti ze všech vozů značky Volvo.

Nový standard bezpečnosti

Ve Volvu si jsou inženýři vědomi, že jsou lidé náchylní k chybám a nechtěným rozptýlením, která mohou ohrozit jejich bezpečnost. Proto se ve Volvu rozhodli, že se budou starat o naši bezpečnost, abychom se mohli cítit bezpečně i v takových situacích. S vizí světa bez nehod je Volvo připraveno otevřít novou éru bezpečnosti a nejnovější Volvo EX90 znamená její zahájení.

Výběr barvy laku

Nové plně elektrické SUV Volvo EX90 nabízí na výběr sedm elegantních barev laku, které podtrhují jeho moderní design a ztělesňují luxus a sofistikovanost. Vybírat můžete například z kovových tónů jako je perleťově bílá Crystal White nebo oslnivých barev jako je tmavě modrá Denim Blue.

Technologie pro vytvoření bezpečného prostoru

V modelu Volvo EX90 najdete pokročilou sadu vnějších senzorů, která zahrnuje radary, kamery a ultrazvukové senzory, včetně nového laserového senzoru lidar. Tento senzor nepřetržitě monitoruje prostor před vozem a umožňuje přesně odhadnout tvar a velikost předmětů v okolí v trojrozměrném modelu prostoru. Tato sada senzorů spolu se systémem pro porozumění chování řidiče umožňuje vozidlu identifikovat, kdy řidič potřebuje pomoc, a zasáhnout v zájmu zachování bezpečnosti. Díky této technologii se cestování stává ještě bezpečnější a pohodlnější pro všechny cestující.

Snadno ovladatelný infotainment systém

Díky novému výpočetnímu jádru vozu Volvo EX90 je ovládání infotainment systému jednodušší a pohodlnější než kdy dříve. Nové intuitivní a adaptivní rozhraní vám umožní snadno uložit vaše preference a poté je rychle vyvolat jedním kliknutím na kontextové liště. Tento nový design vám umožní plně se soustředit na jízdu a zároveň si užít zábavu s minimem rušivých prvků.

Vyberte dealera VOLVO