Naše nabídky vozů Volvo EX30

Výkonné elektrické SUV v malém provedení. Volvo EX30.

Dosud nejmenší SUV značky Volvo. Plně elektrické a s atraktivním designem ve vyladěném provedení. Cena od 869 000 Kč

Pokročilé technologie ve standardní výbavě

Získejte asistenční technologie a bezpečnostní systémy, které přispívají k vyšší bezpečnosti nejen vás, ale i ostatních účastníků silničního provozu.

Výběr barvy laku

Nové Volvo EX30 je Vám k dispozici v 5 barevných odstínech. Vybírat můžete například z kovových tónů, jako je šedá Vapour Grey, nebo oslnivých barev, jako je sytě žlutá Moss Yellow.

Materiály - půvab recyklace

Volvo EX30 využívá obnovitelné a recyklované materiály novými způsoby, což přispívá k tomu, že jeho uhlíková stopa je zatím nejnižší ze všech vozů Volvo.* Odpovědný design - Minimalistický přístup k designu a efektivní využívání materiálů pomohlo snížit objem odpadu na minimum. Materiály exteriéru - Přibližně 25 % veškerého hliníku a 17 % veškeré oceli a plastů použitých na voze Volvo EX30 je recyklovaných. Materiály interiéru - Přibližně 30 % dekorativních prvků je vyrobeno z recyklovaných plastů nebo jiných recyklovaných a obnovitelných materiálů.

Intuitivní jízdní zážitek

Jednodušší ovládací prvky a rozhraní displeje s možností přizpůsobení přispívají k jednoduššímu a intuitivnějšímu řízení. Centrální displej, Režim Calm, Integrované aplikace Google. Získejte přímo ve voze přístup k oblíbeným aplikacím, jako jsou hlasové ovládání Google Assistant (dostupnost ČJ závisí na společnosti Google), navigace Google Maps a další aplikace z obchodu Google Play, které obohatí vaše zážitky při cestování.

Vyberte dealera VOLVO

Showroom Stodůlky

Stodůlky

Dnes otevřeno od 08:00
recepce@autostodulky.com
Šafránkova 11
155 00 Praha 5 - Stodůlky
Dnes otevřeno od 08:00 Otevírací doba
Showroom Dejvice

Dejvice

Dnes otevřeno od 09:00
recepce@autodejvice.com
Podbabská 17
160 00 Praha 6 - Dejvice
Dnes otevřeno od 09:00 Otevírací doba
Showroom Průhonice

Průhonice

Dnes otevřeno od 08:00
Dnes otevřeno od 08:00 Otevírací doba
Showroom Brno

Brno

Otevřeno do 18:00
Otevřeno do 18:00 Otevírací doba